Kontakt

Bli en partner

Letar du efter en passande lösning?

Compleo hjälper dig gärna

Serviceförfrågningar för hårdvara

Om du behöver hjälp med hårdvaruproblem, t.ex. felsökning, reparationer eller garantiförfrågningar, står vårt hårdvaruserviceteam till ditt förfogande. Vi arbetar så snabbt vi kan för att ge dig återkoppling snarast möjligt.

Din serviceförfrågan

Förfrågningar om produkter och försäljning

Är du intresserad av laddinfrastruktur men ännu inte kund hos Compleo?
Planerar du ett specifikt projekt och letar efter en individuell lösning för dina krav? Här kan du be om vår kompetenta rådgivning för företagskunder.

Din förfrågan

Sverige

Compleo CS Nordic AB

Derbyvägen 4,

21 35 Malmö

+46 40 685 05 00

info.sweden@compleo-cs.com
support.sweden@compleo-cs.com

 

Kobbegårdsvägen 7,

436 34 Askim, Göteborg

Tyskland

Compleo Charging Solutions GmbH & Co. KG

Ezzestraße 8

44379 Dortmund

 

Loading...

Compleo HUB Support

Styr dina laddstationer på ett smidigt och enkelt sätt! 

Kolla hur det fungerar samt vad mer du kan göra med Compleo HUB på
Compleo Hub sidan

 

Har ni några frågor? Kontakta oss här

Vårt uppdrag: Med vår innovativa laddningsteknik gör vi det möjligt för alla våra kunder, partners och medarbetare att få fart på sin energi.

Christoffer Björndal
Key Account Manager
Solutions sale

+46 40- 685 05 02
christoffer.bjoerndal@compleo-cs.com
LinkedIn

 

Lotta Fransén
Key Account Manager
CPO

+46 40-685 05 05
lotta.fransen@compleo-cs.com
LinkedIn

 

 

Niclas Gustafsson
Key Account Manager
Solutions sale

+46 70-431 30 82
niclas.gustafsson@compleo-cs.com
LinkedIn

 

Jussi Lehto
Key Account Manager
Finland - CPO, Wholesales, Energy company

+358 40 513 00 27
jussi.lehto@compleo-cs.com
LinkedIn

 

Ziad Ahmad
Head of Service & Product department

+46 73-158 80 99
ziad.ahmad@compleo-cs.com
LinkedIn

 

 

Johan Nordgaard
Key Account Manager
CPO, Wholesales

+46 70-678 41 22
johan.nordgaard@compleo-cs.com
LinkedIn

 

Eva-Lena Pamp
Project Coordinator

+46 70- 821 05 07
eva-lena.pamp@compleo-cs.com
LinkedIn

 

 

Per Wellton
Key Account Manager
Energy company

+46 70-699 02 06
per.wellton@compleo-cs.com
LinkedIn

 

 

 

 

Andreas Nilsson
Technical manager

+46 40- 685 05 06
andreas.nilsson@compleo-cs.com
LinkedIn

 

 

Henrik Karlsson
Managing Director

+46 40-685 05 04
henrik.karlsson@compleo-cs.com
LinkedIn

 

 

Ariella Haglund
Financial Manager

+46 73-158 81 13
ariella.haglund@compleo-cs.com
LinkedIn

 

 

Josefin Bengtsson
COO, Head of Marketing

+46 73-158 80 97
josefin.bengtsson@compleo-cs.com
LinkedIn